Advent az otthonokban, így készülnek a kecskeméti Szent Imrés családok

k3p

 

 

 

Az Adventi időszak közeledtével Szent Imre Óvodánk minden évben koszorúkötésre hívja a szülőket, családokat, hogy együtt tölthessünk el egy kellemes estét, ahol nemcsak alapanyagokkal készülünk az alkalomra, hanem a szívünket is megnyitjuk az előttünk álló hetekre. Elcsendesedünk és hangolódunk egy bensőséges Ünnepre. Jó lehetőség ez a délutáni családi nap, hogy együtt lehessünk egy közös tevékenységben, közösséget építsünk, még jobban megismerhessük egymást, beszélgethessünk. Szülők és gyerekek közösen kreatívkodtak egy  bensőséges közegben. Sok mosoly, nevetés és szeretet járta át az óvoda épületét, csicsergő gyerekektől volt hangos minden csoport.

 

w32   3535

4564  w4tw2

A kellemes délutánt végül egy áldás koronázta meg. Óvodánk lelkésze, Hatházi Róbert atya megszentelte az elkészült koszorú költeményeket.

 

474   3463